Contactgegevens

Gericare vof

Postadres:
Thorbecke singel 16
4942 VL Raamsdonkveer

T. 06-1510 9971

K.v.K. nr.: 52882667

ING-bank: 438.1471 Oosterhout
IBAN nummer: NL83INGB0004381471
BIC: INGBNL2A

BTW nummer: 850646613B01

E. info@gericare.nl

 

Vincent Borst - Specialist ouderengeneeskundeV. Borst (Vincent), specialist ouderengeneeskunde, SCEN-arts
E. vborst@gericare.nl
T. 06-1510 9971
Curriculum Vitae

Adriaan de Kinkelder, Specialist ouderengeneeskunde en Kaderarts palliatieve zorgA. de Kinkelder (Adriaan), specialist ouderengeneeskunde en Kaderarts palliatieve zorg, SCEN-arts
E. adekinkelder@gericare.nl
T. 06-5259 1965
Curriculum Vitae

Coert Koenen, Specialist ouderengeneeskundeC. Koenen (Coert), specialist ouderengeneeskunde
E. ckoenen@gericare.nl
T. 06-5149 2957

A’sad Rahmon, Specialist ouderengeneeskunde en kaderarts geriatrisch revalidatieA. Rahmon (A’sad), specialist ouderengeneeskunde en kaderarts geriatrisch revalidatie
E. arahmon@gericare.nl
T. 06-4820 7582

Martin Schutte, Specialist ouderengeneeskundeM.I.C. Schutte (Martin), specialist ouderengeneeskunde en kaderarts 1e lijn
E. mschutte@gericare.nl
T. 06-1050 5139

John Deckers, Specialist ouderengeneeskunde en kaderarts geriatrisch revalidatieJ.H.A Deckers (John), specialist ouderengeneeskunde, kaderarts geriatrisch revalidatie en kaderarts opleider Soon
E. jdeckers@gericare.nl
T. 06-1232 0001
Curriculum Vitae

Sarja de Pijper, Specialist ouderengeneeskunde en Kaderarts palliatieve zorgS. de Pijper (Sarja), specialist ouderengeneeskunde, SCEN-arts
E. sdepijper@gericare.nl
T. 06-2379 3127

Franca Horstink, Specialist Ouderengeneeskunde en Kaderarts palliatieve zorgF. Horstink-Wortel (Franca), Specialist Ouderengeneeskunde en Kaderarts palliatieve zorg, SCEN-arts
E. fhorstink@gericare.nl
T. 06-37456108

Karla Vermot, Specialist OuderengeneeskundeK. Vermot (Karla), Specialist Ouderengeneeskunde
E. kvermot@gericare.nl
T. 06 - 46918605
Curriculum Vitae

Helmi Ijntema, Verpleegkundig specialist MScH. Ijntema (Helmi), Verpleegkundig Specialist MSc
E. hijntema@gericare.nl
T. 06 - 57536234
Curriculum Vitae

Femke Knaapen-Liebreks, Office managerF.A.W. Knaapen-Liebreks (Femke), Office Manager
E. fliebreks@gericare.nl
T. 06 - 8301 8758

Klachtencommissie

Gericare is aangesloten bij een onafhankelijke klachten commissie
Functionaris Gegevens bescherming GeriCare conform Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG):
C. Habraken (Carel), CDPO, privacy consultant
E. carel@carelhabraken.nl

T. 06 - 12475922